Keski-Suomen kani- ja jyrsijäyhdistys ry

Hallitus ja toimihenkilöt

Hallitus

Hallituksen yleinen sähköposti on hallitus@jyrsijat.org

Puheenjohtaja

Jatta Immonen
puheenjohtaja@jyrsijat.org

Varapuheenjohtaja

Mirja Niskala
varapuheenjohtaja@jyrsijat.org

Sihteeri

Annina Laakkonen
sihteeri@jyrsijat.org

Hallituksen jäsen

Susanna Jousa

Hallituksen jäsen

Hanna Laukkanen

Hallituksen jäsen

Eveliina Hänninen

Hallituksen jäsen

Viivi Kautto

Hallituksen varajäsen

Sharon Garnett

Hallituksen varajäsen

Leena Oksanen

Toimihenkilöt

Ruusukkeet

Annina Laakkonen
ruusukkeet@jyrsijat.org

Kasvattajalista

Jatta Immonen
kasvattajat@jyrsijat.org

Rahastonhoitaja

Liisa Mikkola
rahastonhoitaja@jyrsijat.org

Verkkosivujen päivitys

Annina Laakkonen
paivitys@jyrsijat.org

Some/FB, päivitys ja ylläpito

Useita henkilöitä
some@jyrsijat.org

Jäsenvastaava ja yhdistysaktiivi-asiat

Susanna Sistonen
jasensihteeri@jyrsijat.org

Webmaster

Jatta Immonen
admin@jyrsijat.org

Jäsenlehden toimitus

Lehteä koskevissa tiedusteluissa kuten korjaukset, juttuideat, materiaalit ym ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin

Päätoimittaja

Liisa Mikkola
paatoimittaja@jyrsijat.org

Avustava toimittaja

Jatta Immonen
toimittaja@jyrsijat.org

Taitto

Jatta Immonen
jatta@caedes.org

Lajivastuuhenkilöt

Lajivastuuhenkilöt ovat perillä lajikohtaisista asioista, jos olet vailla tietoa jonkin lajin näyttelyistä, tapahtumista, tai ehkä haluat ehdottaa näyttelyä ym. ota yhteyttä kunkin lajin omaan vastuuhenkilöön.

Kani

Annina Laakkonen / Eveliina Hänninen
kani@jyrsijat.org

Hiiri

Sharon Garnett / Hanna Laukkanen
hiiri@jyrsijat.org

Marsu

Jatta Immonen
marsu@jyrsijat.org

Rotta

Susanna Jousa
rotta@jyrsijat.org

Gerbiili

Liisa Mikkola / Jatta Immonen
gerbiili@jyrsijat.org

Hamsteri

Susanna Sistonen
hamsteri@jyrsijat.org