Keski-Suomen kani- ja jyrsijäyhdistys ry

Hallitus ja toimihenkilöt

Hallitus

Hallituksen yleinen sähköposti on hallitus@jyrsijat.org

Puheenjohtaja

Mirja Niskala
puheenjohtaja@jyrsijat.org

Varapuheenjohtaja

Viivi Kautto
varapuheenjohtaja@jyrsijat.org

Sihteeri

Sanna Ikonen
sihteeri@jyrsijat.org

Hallituksen jäsen

Susanna Sistonen

Hallituksen jäsen

Sharon Garnett

Toimihenkilöt

Kirjanpito

Annina Laakkonen / Liisa Mikkola
rahastonhoitaja@jyrsijat.org

Ruusukkeet

Annina Laakkonen
ruusukkeet@jyrsijat.org

Buffetvastaava

Sharon Garnett

Kasvattajalista

Viivi Kautto
kasvattajat@jyrsijat.org

Rahastonhoitaja

Liisa Mikkola
rahastonhoitaja@jyrsijat.org

Verkkosivujen päivitys

Viivi Kautto
paivitys@jyrsijat.org

Some/FB, päivitys ja ylläpito

Sanna Ikonen
some@jyrsijat.org

Jäsenvastaava ja yhdistysaktiivi-asiat

Susanna Sistonen
jasensihteeri@jyrsijat.org

Webmaster

Jatta Immonen
admin@jyrsijat.org