Keski-Suomen kani- ja jyrsijäyhdistys ry
Menu

Hallituksen jäsenet ja muut toimihenkilöt 2018

HUOM! Sähköpostiosoitteista on poistettava välit @-merkin ympäriltä!

Puheenjohtaja

Jatta Immonen
Patruunantie 9 B 6
41330 Vihtavuori
puheenjohtaja@jyrsijat.org

Varapuheenjohtaja

Piia Niemelä
0400-958528
piia.piirainen77@gmail.com

Sihteeri

Annina Laakkonen
sihteeri@jyrsijat.org

Hallituksen jäsen

Susanna Jousa
susanna.jousa@gmail.com

Hallituksen varajäsen

Hanna Laukkanen
jinsi7@hotmail.com

Liisa Mikkola
mikkli@hotmail.com

Muut toimihenkilöt:

Ruusukkeet

Annina Laakkonen
sihteeri@jyrsijat.org

Rahastonhoitaja:

Liisa Mikkola
rahastonhoitaja@jyrsijat.org

Kotisivujen ylläpito, kasvattajalista

Jatta Immonen
j.immonen83@gmail.com

Jäsenvastaava, yhdistysaktiivi-asiat

Liisa Mikkola
jasensihteeri@jyrsijat.org

Some/FB, päivitys ja ylläpito

Piia Niemelä
piia.piirainen77@gmail.com

Jäsenjulkaisu:

Lehteä koskevissa tiedusteluissa kuten korjaukset, juttuideat, materiaalit ym ota yhteyttä seuraaviin henkilöihin

Päätoimittaja

Tekstit, kuvat ja muut materiaalit
Liisa Mikkola
paatoimittaja@jyrsijat.org

Avustava toimittaja

Mirja Niskala
mirja.niskala@elisanet.fi

Taitto

Jatta Immonen
j.immonen83@gmail.com

Lajivastuuhenkilöt:

Lajivastuuhenkilöt ovat perillä lajikohtaisista asioista, jos olet vailla tietoa jonkin lajin näyttelyistä, tapahtumista, tai ehkä haluat ehdottaa näyttelyä ym. ota yhteyttä kunkin lajin omaan vastuuhenkilöön.

Hiiret:

Sharon Garnett

Kanit:

Annina Laakkonen
annina.hiltunen@gmail.com

Hamsterit:

Jatta Immonen
j.immonen83@gmail.com

Gerbiilit:

Liisa Mikkola
mikkli@hotmail.com

Rotat:

Susanna Jousa
susanna.jousa@gmail.com